Ile kosztuje sesja?
Cena zdjęć zależy od ilości godzin zdjęciowych, obecności foodstylisty oraz dodatkowych kosztów jak np. zakupu niezbędnych dodatków, jeśli są takie potrzebne. Każdą sesję wyceniamy indywidualnie.
Jak długo potrwa sesja moich produktów?
Czas sesji wynika z ilości produktów/ dań, które fotografujemy oraz zależy od tego jak bardzo rozbudowana jest scenografia, jaka jest konwencja zdjęć, itd. Minimalny czas sesji to 2 godziny, maksymalny 8 godzin zdjęciowych (1 dzień zdjęciowy). Przykładowo, w ciągu jednego dnia z foodstylistą, z reguły udaje się przyrządzić 5-6 dań w aranżacjach takich jak tu klik i wykonać 3-4 ujęcia każdego dania.
Czy mogę być obecny na sesji moich produktów?
Jak najbardziej. Zapraszamy do udziału w sesji, co umożliwia kreatywną wymianę oraz pozwala lepiej spełnić oczekiwania Klienta.
Jak długo trwa obróbka?
Gotowe pliki dostarczam maksymalnie do tygodnia od wykonania zdjęć.
Czy możliwa jest sesja poza Krakowem?
Tak. Dojeżdżamy do Klienta, w szczególności dotyczy to sesji w restauracjach, hotelach czy kawiarniach. Możliwa jest też sesja w innym mieście, w wynajętym studio.
Czy jest możliwość zamówienia receptur przepisów kulinarnych z użyciem moich produktów?
Tak, foodstylista może wymyślić dania, które następnie wykona w czasie sesji. Istnieje również możliwość otrzymania zapisanych receptur.
Czy oferujecie sesje zdjęciowe w abonamencie?
Tak, przy zamówieniu co najmniej 3 sesji z góry, oferujemy zniżkę 15%.
Czy istnieje możliwość wynajmu studia?
Tak, jeśli potrzebujesz przestrzeni z kuchnią, na realizację swojego projektu- zapraszamy do kontaktu.